HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale-Kthimi - E mërkurë, 17. Shkurt 2016 - 15:30 h

TiranaFlamurtari
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 17 Shkurt 2016
Match Time :15:30 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Laver ALLA
 
Spektatore: 400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 48' : Masato FUKUI ( 1 )
 • 15' : Bruno TELUSHI ( 1 )
 • 67' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )
Karton i verdhe
 • 69' : Olsi TEQJA ( 1 )
 • 72' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
 • 25' : Entonio PASHAJ ( 1 )
 • 87' : Hektor IDRIZI ( 1 )
 • 93' : Pablo LACOSTE ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 77' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
 • 82' : Olsi TEQJA ( 1 )


  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit