HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Bledar LENA

Personal data

Picture of Bledar LENA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Bledar LENA
Birthday (Age):16. Qershor 1985 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari010--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini010--------
Sunday August 30LacivsGramozi010--------
Sunday September 13GramozivsTirana010--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--------
Saturday November 07GramozivsTeuta100--------
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--1-----
Saturday December 12TiranavsGramozi101--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi101--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia010--------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--------
Friday February 05GramozivsDinamo010--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi010--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi010--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti010--------
Saturday April 17LacivsGramozi100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi010--------
Friday April 30GramozivsVllaznia010--------
Friday May 14BesavsGramozi1001-------
Wednesday May 19GramozivsApolonia010--------
Games total171221-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Gramozi11-1--------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1468-1-1-----
Career Total157811-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11GramoziMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMesfushor