HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Florian KADRIU

Personal data

Picture of Florian KADRIU
Name:Florian KADRIU
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis010--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana010--------
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana010--------
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu010--------
Games total040--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta6241--------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana3121--------
Career Total9362--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaSulmues