HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Elhan KASTRATIElhan KASTRATI  - (-)----------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (39)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Masahudu AlhassanMasahudu Alhassan  Ghana, Republic of01. Dhjetor 1992 (31)------------
 Bojan GjorgjevskiBojan Gjorgjevski  Macedonia, the former Yugoslav25. Janar 1992 (32)------------
 Amir BILALIAmir BILALI  Macedonia, the former Yugoslav15. Maj 1994 (30)------------
 Esin HAKAJEsin HAKAJ  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1996 (27)------------
 Ante HrkacAnte Hrkac  Croatia, Republic of11. Mars 1992 (32)------------
 Silvester SHKALLASilvester SHKALLA  - (-)------------
 Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)------------
 Bojan MARKOVICBojan MARKOVIC  - (-)------------
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (33)------------
 Resul KASTRATIResul KASTRATI  Republika e Shqiperise20. Mars 1994 (30)------------
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)------------
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Oluwasina AbeOluwasina Abe  Nigeria, Federal Republic of04. Prill 1991 (33)------------
 Dejvi BilaliDejvi Bilali  Republika e Shqiperise15. Qershor 1996 (28)------------
 Anel DedicAnel Dedic  Bosnia and Herzegovina02. Maj 1991 (33)------------
 Xhonatan LajthiaXhonatan Lajthia  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1999 (25)------------
 Burhan MustafovBurhan Mustafov  Macedonia, the former Yugoslav02. Mars 1994 (30)------------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)------------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)------------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (31)------------
 Nijas LENANijas LENA  Macedonia, the former Yugoslav25. Qershor 1986 (38)------------
 Mateus SHKRETAMateus SHKRETA  Republika e Shqiperise16. Prill 1994 (30)------------
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)------------
 Enriko PAPAEnriko PAPA  - (-)------------
 Ardit HILAArdit HILA  Republika e Shqiperise06. Janar 1993 (31)------------
 Emiljano MUSTAEmiljano MUSTA  Republika e Shqiperise31. Janar 1992 (32)------------
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (39)------------