HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Rubin Hebaj

Personal data

Picture of Rubin Hebaj
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rubin Hebaj
Birthday (Age):30. Korrik 1998 (25)
Jersey Number:17
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi010--------
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari1011-1-----
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia101--------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia010--------
Sunday, 18/12/2016TeutavsVllaznia010--------
Thursday, 22/12/2016VllazniavsTirana010--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari0101-------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu010--------
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia010--------
Sunday, 19/03/2017VllazniavsTeuta010--------
Friday, 31/03/2017TiranavsVllaznia010--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani1001-------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia101--------
Monday, 15/05/2017LacivsVllaznia100--------
Games total51033-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia82614-1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia1-1---------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia------------
Career Total92714-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaSulmues