HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11

Player Information - Flamur NEZIRI

Personal data

Picture of Flamur NEZIRI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Flamur NEZIRI
Birthday (Age):22. Maj 1987 (37)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 14KEK-UvsPRISHTINA100-------
Sunday October 03PRISHTINAvsBALLKANI100-------
Sunday October 31HYSIvsPRISHTINA100-------
Sunday November 21PRISHTINAvsFLAMURTARI100-------
Sunday March 13PRISHTINAvsTREPCA 89100-------
Games total500-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA77---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA33---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10HYSI55----3----
Career Total1515----3----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10HYSIPLAYERS