HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Klodian KARAI

Personal data

Picture of Klodian KARAI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian KARAI
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100--1-----
Saturday September 19SopotivsSkrapari100--------
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100--------
Wednesday October 07SopotivsElbasani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--1-----
Saturday November 28KamzavsSopoti100--1-----
Saturday February 06ElbasanivsSopoti100--1-----
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday March 06SopotivsBylis101--1-----
Saturday March 20LuftetarivsSopoti101--------
Wednesday March 24SopotivsBurreli100--------
Games total11202--24-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Gramshi------------
Kategoria 1 2011-12Gramshi------------
Kategoria 1 2009-10Sopoti255201--8-----
Career Total255201--8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13GramshiMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12GramshiMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS