HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 29. Gusht 2009 - 06:00 h

BurreliSopoti
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Gusht 2009
Match Time :06:00 h
 
Playground :Stadiumi "Liri Ballabani" - Burrel
Match referee(s):Besnik BATALLI
 

 Formacionet
PLAYERS
   Portier
   GOALKEEPER
     Mbrojtes
     DEFENDER
       Mesfushor
       MIDFIELDER
         Sulmues
         COACH

            Zevendesimet

            Eventet
           Gol
           • 37' : Dritan GJOKA ( 1 )
           • 64' : Elkier Albert SHULKE ( 1 )
           Karton i verdhe
           • 16' : Sajmir XHETANI ( 1 )
           • 56' : Mikel FRISKU ( 1 )
           • 34' : Alfred HOXHA ( 1 )
           • 35' : Klodian KARAI ( 1 )