HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Florim MURSELI

Personal data

Picture of Florim MURSELI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Florim MURSELI
Birthday (Age):30. Gusht 1987 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21LEPENCIvsGJILAN100--------
Saturday August 27GJILANvsTREPCA100--------
Wednesday September 07BESAvsGJILAN100--------
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN100--------
Sunday September 18GJILANvsKEK-U1001-------
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100--------
Sunday October 23GJILANvsHYSI100--------
Sunday October 30GJILANvsLEPENCI100--------
Saturday November 05TREPCAvsGJILAN100--------
Wednesday November 09GJILANvsBESA100--------
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total12001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12GJILAN77--1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10GJILAN22-1--1-----
Career Total99-11-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12GJILANMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10GJILANMesfushor