HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Florent ZYMERI

Personal data

Picture of Florent ZYMERI
Name:Florent ZYMERI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 21TREPCAvsBESA100------
Saturday August 27GJILANvsTREPCA100------
Wednesday September 07TREPCAvsKEK-U100------
Sunday September 11PRISHTINAvsTREPCA100------
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA100------
Sunday October 16LEPENCIvsTREPCA100------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89100------
Games total700------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14LLAMKOS KOSOVA FK----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA44--------
Career Total44--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14LLAMKOS KOSOVA FKPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAPortier