HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa 2011

Player Information - Altin GRBOVIC

Personal data

Picture of Altin GRBOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Altin GRBOVIC
Birthday (Age):13. Mars 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday August 18SkenderbeuvsTirana010--------
Games total010--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu------------
Superkupa 2011Skenderbeu1-1---------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini1028-8-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti1-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini41312-------
Career Total16313110-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuSulmues
Superkupa 20112011SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor