HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA7032217464:2638
2same(2)TREPCA 8958321610643:2320
3up(5)BESA48321391035:37-2
4down(3)FERONIKELI463212101033:39-6
5up(6)TREPCA45321291135:323
6down(4)DRITA45321112944:431
7same(7)HAJVALIA433211101141:392
8same(8)HYSI403210101233:312
9same(9)KOSOVA(V)39329121135:341
10same(10)DRENICA38328141035:39-4
11same(11)VELLAZNIMI2732691722:41-19
12same(12)LIRIA16322102022:58-36


Kampion Liga e Pare