HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - PRISHTINA [PRI]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Tahir ADEMITahir ADEMI  Republika e Kosoves15. Dhjetor 1971 (52)20-20-
0Azem AHMETIAzem AHMETI  Republika e Kosoves19. Janar 1984 (40)41140-
0Vebi ALIEVSKIVebi ALIEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)88-3
0. AZEMI. AZEMI  Republika e Kosoves- (-)----
0Lorik BAJRAMILorik BAJRAMI  Republika e Kosoves28. Janar 1991 (33)11--
0Visar BERISHAVisar BERISHA  Republika e Kosoves07. Dhjetor 1986 (37)255201
0Behar BLAKCORRIBehar BLAKCORRI  Republika e Kosoves02. Mars 1983 (41)----
0Taulant DAJAKUTaulant DAJAKU  Republika e Kosoves09. Janar 1987 (37)55-3
0Astrit FAZLIUAstrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (36)99-4
0Labinot HALITILabinot HALITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)60-60-
0Ertan HASANErtan HASAN  Republika e Kosoves- (-)844801
0Fidan HASANIFidan HASANI  Republika e Kosoves13. Gusht 1989 (34)55-4
0Adnan HAXHAJAdnan HAXHAJ  Republika e Kosoves16. Shtator 1988 (35)----
0Tom HEINEMANNTom HEINEMANN  United States of America- (-)----
0Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (36)233201
0Mirsad IDRIZIMirsad IDRIZI  Republika e Kosoves07. Maj 1985 (39)55--
0Ardian KOZHANIArdian KOZHANI  Republika e Kosoves24. Gusht 1987 (36)25520-
0Besnik (B) KRASNIQIBesnik (B) KRASNIQI  Republika e Kosoves01. Shkurt 1980 (44)69960-
0Viktor KUKAViktor KUKA  Republika e Kosoves25. Qershor 1990 (33)44--
0Haggai LEBOOHaggai LEBOO  United States of America- (-)----
0Mensur LIMANIMensur LIMANI  Republika e Kosoves- (-)244201
0Isuf LLUMNICAIsuf LLUMNICA  Republika e Kosoves16. Dhjetor 1984 (39)99-1
0Behar MALIQIBehar MALIQI  Republika e Kosoves22. Shtator 1986 (37)99--
0. MIFTARI. MIFTARI  Republika e Kosoves- (-)33-1
0Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)22-2
0Agon RAMADANIAgon RAMADANI  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)----
0Suad SALIAGICSuad SALIAGIC  Bosnia and Herzegovina08. Korrik 1984 (39)10331001
0Genc SERMAXHAJGenc SERMAXHAJ  Republika e Kosoves28. Dhjetor 1989 (34)277201
0Agron SKERAJAgron SKERAJ  Republika e Kosoves18. Shtator 1988 (35)1211120-
0Driton VOKSHIDriton VOKSHI  Republika e Kosoves23. Nentor 1983 (40)44-1
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Feim STATOVCIFeim STATOVCI  Republika e Kosoves09. Dhjetor 1988 (35)981---1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---