HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Isuf LLUMNICA

Personal data

Picture of Isuf LLUMNICA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Isuf LLUMNICA
Birthday (Age):16. Dhjetor 1984 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA100--1-----
Saturday August 22LIRIAvsPRISHTINA100--------
Sunday August 30PRISHTINAvsKOSOVA(V)100--------
Wednesday September 02FERIZAJvsPRISHTINA100--------
Saturday September 05PRISHTINAvsKEK-U100--------
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA100--------
Saturday September 19PRISHTINAvsBESA100--1-----
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA100--------
Sunday September 27PRISHTINAvsVELLAZNIMI101--------
Games total901--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55-21-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA211---1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA55-1--2-----
Career Total1211131-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS