HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
Team Info - Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Address:Olympiakos Sindesmos Philathlon Piraeus, Alexandra Square, Kastella, Athens, 18534 Pireas, Greece, Hellenic Republic 
Telephone:210-4143000
Fax:210-4131555
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Short Name:OLY

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2011-12 Kupa UEFA - Kupa e Panaireve - E 1 0 0 0/0/0 0:0 17
2010-11 Kupa UEFA - Kupa e Panaireve - E 1 2 6 2/0/0 11:1 17