HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Team Info - Bjellorusi U-21
Bjellorusi U-21
Address:Bjellorusia, Belaruskaya Federatsia FutbolaProspekt Pobeditelei 20/3, , , 220020 Minsk , Belarus, Republic of 
Telephone:+375 172/54 56 00
Fax:+375 172/54 44 83
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Bjellorusia
Team Name:Bjellorusi U-21
Short Name:BlsU21

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2010 U-21 Internationals 2 8 17 5/2/1 16:11 0