HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 23 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for DRITAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hDRITA - GJILAN0-3thumbs_down.png
228.08.201517:30 hFERONIKELI - DRITA1-0thumbs_down.png
306.09.201517:30 hDRITA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
413.09.201517:30 hKF LLAPI - DRITA3-3draw.png
517.09.201517:30 hDRITA - BESA1-0thumbs_up.png
620.09.201417:30 hKOSOVA(V) - DRITA2-0thumbs_down.png
727.09.201415:30 hDRITA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
830.09.201516:00 hPRISHTINA - DRITA1-1draw.png
903.10.201516:00 hDRITA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
1018.10.201517:00 hDRITA - LIRIA1-1draw.png
1124.10.201516:00 hDRENICA - DRITA1-0thumbs_down.png
1201.11.201515:00 hGJILAN - DRITA0-2thumbs_up.png
1305.11.201515:00 hDRITA - FERONIKELI1-1draw.png
1408.11.201515:00 hKF ISTOGU - DRITA2-0thumbs_down.png
1518.11.201515:00 hDRITA - KF LLAPI2-2draw.png
1622.11.201515:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_down.png
1728.11.201515:00 hDRITA - KOSOVA(V)5-1thumbs_up.png
1828.02.201615:30 hTREPCA 89 - DRITA5-1thumbs_down.png
1905.03.201615:30 hDRITA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
2012.03.201615:30 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_down.png
2120.03.201615:30 hLIRIA - DRITA1-0thumbs_down.png
2227.03.201616:00 hDRITA - DRENICA0-1thumbs_down.png
2301.04.201615:30 hKF LLAPI - DRITA1-1draw.png
2406.04.201616:00 hDRITA - FERONIKELI0-2thumbs_down.png
2509.04.201616:00 hHAJVALIA - DRITA0-0draw.png
2617.04.201617:00 hDRITA - LIRIA1-0thumbs_up.png
2723.04.201617:00 hDRENICA - DRITA0-4thumbs_up.png
2801.05.201617:00 hPRISHTINA - DRITA3-2thumbs_down.png
2904.05.201617:00 hDRITA - KOSOVA(V)3-1thumbs_up.png
3007.05.201617:00 hKF ISTOGU - DRITA0-0draw.png
3111.05.201617:30 hDRITA - TREPCA 890-4thumbs_down.png
3214.05.201617:30 hBESA - DRITA-