HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for BESAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hTREPCA - BESA1-0MUSOLLI, Jakup - JANOVALIU, Ergin - RRAHIMI, Musathumbs_down.png
events.png227.08.201118:00 hTREPCA 89 - BESA4-2ALIU, Muharrem - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_down.png
events.png307.09.201117:00 hBESA - GJILAN3-1SELIMAJ, Bujar - VULA, Kreshnik - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
events.png410.09.201117:00 hKEK-U - BESA1-1BALICI, Erduan - HOXHAJ, Artan - RRAHIMI, Musadraw.png
events.png518.09.201117:00 hBESA - PRISHTINA1-2HOXHAJ, Artan - KEPUSHKA, Benon - REXHEPI, Antigonthumbs_down.png
events.png624.09.201117:00 hLIRIA - BESA1-0ALIU, Muharrem - JANOVALIU, Ergin - RRACI, Nazmithumbs_down.png
events.png728.09.201117:00 hBESA - DRENICA2-0-thumbs_up.png
events.png801.10.201117:00 hDRITA - BESA5-1-thumbs_down.png
events.png912.10.201116:00 hBESA - VELLAZNIMI1-0BALIU, Mentor - MUHADRI, Lumturie - LATIFI, Arm.thumbs_up.png
events.png1016.10.201116:00 hHYSI - BESA1-1BERISHA, Safet - FERATI, Muhedin - RRACI, Nazmidraw.png
events.png1123.10.201115:00 hBESA - LEPENCI2-0SEJDIU, Besnik - JANOVALIU, Ergin - BERISHA, Fatlumthumbs_up.png
events.png1230.10.201115:00 hBESA - TREPCA3-1BATALLI, Besnik - SHULETA, Ilir - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
1304.11.201114:15 hBESA - TREPCA 890-0-draw.png
events.png1409.11.201114:00 hGJILAN - BESA2-1BERISHA, Safet - TAHIRI, Fatmir - BRAHUSHI, Fatonthumbs_down.png
events.png1513.11.201114:00 hBESA - KEK-U1-1ALIU, Muharrem - FERATI, Muhedin - BERISHA, Fatlumdraw.png
events.png1619.11.201114:00 hPRISHTINA - BESA3-0BALICI, Erduan - DOMI, Sokol - IBRAHIMI, Nazimthumbs_down.png
events.png1723.11.201114:00 hBESA - LIRIA1-0SEJDIU, Besnik - HAJDARI, Hajriz - MORINA, Besnikthumbs_up.png
1810.03.201215:00 hDRENICA - BESA1-2-thumbs_up.png
1917.03.201216:30 hBESA - DRITA3-0-thumbs_up.png
2024.03.201216:30 hVELLAZNIMI - BESA0-0-draw.png
2131.03.201216:30 hBESA - HYSI0-0-draw.png
2204.04.201216:30 hLEPENCI - BESA0-0-draw.png
2307.04.201216:30 hBESA - GJILAN2-0-thumbs_up.png
2414.04.201216:00 hBESA - DRENICA1-1-draw.png
events.png2521.04.201214:15 hHYSI - BESA1-0-thumbs_down.png
2629.04.201216:00 hBESA - DRITA0-0-draw.png
events.png2706.05.201216:15 hTREPCA 89 - BESA5-0-thumbs_down.png
2809.05.201217:00 hBESA - VELLAZNIMI3-0-thumbs_up.png
2913.05.201217:00 hPRISHTINA - BESA5-1-thumbs_down.png
3020.05.201218:00 hBESA - LIRIA3-1-thumbs_up.png
3127.05.201218:00 hTREPCA - BESA2-0-thumbs_down.png
3230.05.201218:00 hBESA - LEPENCI6-0-thumbs_up.png
3303.06.201218:00 hKEK-U - BESA1-5-thumbs_up.png