HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
Team Info - Gjermani U-17
Gjermani U-17
Address:Gjermani, Deutscher Fusball-Bund (DFB)Otto-Fleck-Schneise 6Postfach 71 02 6560492 Frankfurt am Main, ,  , Germany, Federal Republic of 
Telephone:0 69 - 6 78 80
Fax:0 69 - 6 78 8266
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Gjermani
Team Name:Gjermani U-17
Short Name:GerU17

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2010 U-17 Internationals 5 0 0 0/0/0 0:0 0