HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Match Schedule for TeutaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
218.09.201918:00 hTerbuni - Teuta0-2thumbs_up.png
302.10.201916:00 hTeuta - Terbuni6-2thumbs_up.png
429.01.202016:00 hErzeni - Teuta1-3thumbs_up.png
512.02.202015:00 hTeuta - Erzeni3-1thumbs_up.png
611.06.202019:00 hVllaznia - Teuta2-2draw.png
724.06.202018:30 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_up.png
801.07.202015:00 hKukësi - Teuta0-0draw.png
915.07.202015:00 hTeuta - Kukësi2-1thumbs_up.png
1002.08.202022:00 hTeuta - Tirana-