HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Maqedonia
Alarm tek Milano
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 26 Gusht 2009 09:49    pdfShtypEmail
milano_nilano_516267011Ekipi i Milanos edhe pas Javes së katërt të Kampionatit të Maqedonisë në futboll nuk ka arritur të marr pikët e para. Deri më tani kumanovarët kanë shënuar...
Lexo ma...
 
Ndeshjet e anulluara do te riluhen te Dielen
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 26 Gusht 2009 01:03    pdfShtypEmail
liga_maqedonisKomisari pranë Federatës së futbollit të Maqedonisë, Mile Spirkovski, të hënën ka vendosur që në bazë të rregullores së FFM-së dy ndeshjet e anuluara Renova...
Lexo ma...
 
Shkëndija "bombardon" Miravcin
nga AlbaniaSoccer    E martë, 25 Gusht 2009 06:21    pdfShtypEmail
shkendijaShtatë ndeshje të zhvilluara, 3 fitore të skuadrave vendase, 1 barazim dhe 3 fitore të ekipeve mysafire me gjithsejtë 20 gola të shënuar është epilogu i takimeve të...
Lexo ma...
 
Liga Evropes - Milano turpërohet në Kumanovë
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 22 Korrik 2009 04:37    pdfShtypEmail
Sllaven-MilanoFutbollistët e Milanos kanë përjetuar një humbje të turpshme në terren të vet nga Sllaven Belupo me rezultat 4-0, në ndeshjen e parë të rrethit të dytë...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL