HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali/ Ne Velipoje nderpritet ndeshja, Mamurrasi braktis fushen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 21 Dhjetor 2013 17:21   pdfShtypEmail

kategoria pareNje vendim shume I dyshimte I gjyqtarit Remzi Sadiku ka nderprere ndeshjen ne Velipoje. Skuadra e Mamurrasit pasi ka marre nje 11-metersh kunder eshte larguar nga fusha ne shenje proteste. Sadiku ka pritur me teper se 10 minuta qe Mamurrasi te rikthehej po drejtuesit e kesaj skuadre nuk e kane pare te arsyeshme. Ne minuten e 31’ krejt ndeshja ka perfunduar. Ada e Velipojes pritet ta marri ne tavoline ndersa Mamurrasi rrezikon te denohet ashper.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit