HOT NEWS
E mërkurë, 17 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria 1/ Shtyhet fillimi i Kampionatit
nga Albaniassocer   E shtunë, 13 Shtator 2014 09:55   pdfShtypEmail

kategoria e pareFshf-ja me ane te nje komunikate ka lajmeruar se starti i Kategorise se Pare eshte shtyre me nje afat te papercaktuar.Shkak i kesaje shtyrje jane bere mungesat ne dokumentacjonet qe kerkohen nga ana e Federates nga klubet dhe problemet e shumta te ketyre te fundit nga ana ekonomike.


busy
komente
 

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit