HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 03 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja arrin ne France
nga Administrator   E hënë, 06 Qershor 2016 14:43   pdfShtypEmail

shqiperi-mireseardhjeEkipi yne kombetar ka mberritur ne rezidencen e saj te perkoheshme ne France. Delegacioni shqiptar eshte pritur nga perfaqesues te pushtetit vendor si edhe nga perfaqesues te UEFA-s.
Te gjithe rruget e qytetit te Perros-Guirec si edhe dyqanet e ketij qyteti kane te shpalosur ne vetrinat e tyre pankarta ku i urojne mireseardhjen ekipit kombetar te Shqiperise:
"Tregtaret e qytetit te Perros deshirojne ti urojne mireseardhjen ekipt te Shqiperise."


busy
komente