HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kombetarja arrin ne Velodrome
nga Administrator   E mërkurë, 15 Qershor 2016 18:41   pdfShtypEmail

tifozet-velodromeEkipi yne kombetar ka arritur ne stadiumin Velodrome te Marsejes. Ato menjehere kane hyre ne fushe per te vizituar stadiumin para nxjehjes te zakonshme para fillimit te takimit. Lojtaret jane pritur me brohoritje te medha nga ana e tifozeve shqiptare te cilet kane mbushur shkallet e stadiumit.
Tanjeri De Biasi duket i qete dhe i perqendruar per ndeshjen kunder Frances. Ai akoma nuk ka bere te ditur formacionin me te cilin Shqiperia do te filloje ndeshjen, por i sigurte duket aktivizimi i Ajetit ne vend te Canes.
Forca Shqiperi, na bej te enderrojme!!


busy
komente