HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-19/ Strakosha seleksion 19-vjeçaret neper rrethe
nga AlbaniaSoccer   E premte, 23 Nentor 2012 10:23   pdfShtypEmail

Foto_StrakoshaTrajneri i kombetares se Shqiperise Under 19 vjec ka perfunduar seleksionimin e lojtareve te datelindjes 1995 dhe 1996 ne qytetin e Fierit. Ne ambjentet futbollistike te ketij qyteti Strakosha ka ftuar rreth 80 futbolliste nga Korca, Elbasani dhe Fieri.
Pas seleksionimit i cili eshte zhvilluar me baza optimale tekniko-taktike trajneri i kuqezinjve te rinj eshte shprehur optimist per ecurine e te rinjve ne futboll duke parashikuar te ardhme te mire.


busy
komente