HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Strakosha provon shqiptaret e "huaj" U19
nga AlbaniaSoccer   E premte, 21 Dhjetor 2012 08:45   pdfShtypEmail

Foto_StrakoshaTrajneri i ekipit Kombetar te Shqiperise  Under 19,  Foto Strakosha ka perfunduar ne Tirane seleksionimin dy ditor te lojtareve shqiptare te cilet luajne jashte vendit. Lojtaret e rinj te datelindjes 1995 kane treguar veten e tyre, kane prezantuar nivelin e momentit perpara trajnerit Strakosha ne Kompleksin Futbollistik Kamez. Gati 40 futbolliste jane paraqitur pas kerkeses se stafit teknik te perfaqesueses se kesaj grup moshe. Megjithese kushtet atmosferike kane qene me rreshje te vazhdueshme perseri perpjeket e lojtareve per te manifestuar me te miren kane qene prezente. Ky ishte edhe seleksionimi i fundit per vitin 2012 .


busy
komente