HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Itali/ Capri merr Qaqin, Memushajn - Cani shenon ne miqesore!
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 29 Korrik 2013 04:55   pdfShtypEmail

edgar caniEdgar Cani ka shenuar golin e pare te takimit dhe golin e pare te tij me fanellen e Capri qe ka fituar 2-0 miqesoren me Komon ne diten kur skuadra firmosi me Ledjan Memushaj dhe me Harrallmb Qaqi.

Ledjan Memushaj rrikthehet ne Capri pas aktivizimit te tij tek Lecce sezonin e kaluar, kurse mbrojtesi Qaqi qe aktivizohet me skuadren kombetare te 21 vjecareve (U-21) kalon tek Capri nga Varese.

Sezonin e sivjetem skaudra e Caprit pritet te kete ne formacionin baze te saj 3 Shqiptare te cilet jane aktivizuar ne nje menyre apo tjeter me skuadren kombetare dhe ate te moshave.

 


busy
komente