HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Shpresat stërvitje në plazh dhe në Luzë
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 03 Shtator 2009 04:57   pdfShtypEmail

- Skuadra Shpresa vazhdon përgatitjet për ndeshjen me Azerbajxhanin. Dje skuadra nën drejtimin e trajnerit Bushati ka zhvilluar dy seanca stërvitore. Paradite futbollistët kanë kryer vrapime në plazh, kurse pasdite i janë drejtuar fushës së futbollit që ndodhet në Luzë të Kavajës.

- shpresat_1Futbollistët e skuadrës Shpresa kanë shprehur nën zë rezerva për kushtet që të afron hotel Leonardo në Durrës. Njëri  nga lojtarët i cili ka dëshiruar të mbetet anonim ka deklaruar për Albaniasoccer se : “Këtu nuk mund të shikosh dot as TV pasi nuk kap asnjë stacion e jo më të pretendosh për aksese  të tjera si internet apo gjëra të tjera shlodhëse dhe argëtuese”.

Klevis Bejkolli


busy
komente