HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ditmar Bici në dyshimë ndaj Azerbajxhanit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Shtator 2009 15:49   pdfShtypEmail

ditmar_bici_fotoMbrojtësi shtatlartë Ditmar Bici është detyruar ta kaloj natën e djeshme në urgjencë. Ai ka pasur temperaturë si dhe të vjellura duke parë gjëndjen drejtuesit e kanë shoqëruar lojtarin nga Durrësi drejt Tiranës. Në urgjencë atij i janë aplikuar dy serume dhe i janë dhënë disa medikamente për ti pirë nga goja. Vetëm ditën e sotme ai ka lënë spitalin dhe i është bashkuar skuadrës në hotel “Lenordo”. Vetë mbrojtësi në linjë telefonike ka pohuar për Albaniasoccer se : “Sot kam lënë spitalin dhe i jam bashkuar skuadrës. Akoma nuk ndihem fortë mirë as në stërvitje skam dal. Dje kam kaluar një natë jo fortë të këndshme. Nuk e di ende nëse do luaj a jo nesër në përballjen me Azerbajxhanin pasi gjithcka do të varet nga gjëndja ime shëndetësore” ka përfunduar mbrojtësi i Tiranës.

Klevis Bejkolli


busy
komente