HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuzhe-Duka ndjekin Shpresat
nga Klevis Bejkolli   E shtunë, 05 Shtator 2009 18:12   pdfShtypEmail

josip_kuze_armand_dukaPresidenti i FSHF-së Armando Duka dhe trajneri I kombëtares Kuze kane qenë të pranishëm në tribunën e “Niko Dovanës” për të ndjekur nga afër ndeshjen e ekipit Shpresa. Lojtari Emiliano Vila ka bërë një paraqitje të shkëlqyer në sytë e trajnerit të kombëtares gjate takimit duke konfirmuar edhe nje here se eshte nje lojtar shume i rendesishem per te ardhmen e ekipit kombetar

Klevis Bejkolli


busy
komente