HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21 nesër drejt Austrisë
nga Klevis Bejkolli   E diel, 06 Shtator 2009 21:52   pdfShtypEmail

skuadra_shpresa_gjithe- Skuadra Shpresa nën drejtim e dyshes Bushati-Pano kanë zhvilluar një seancë stërvitore diën e sotme në fushën sportive të Luzit. Stervitja ka filluar në orën 18:00’ e ka zgjatur afro 75’-min. Nesër në mëngjes është programuar për tu zhvilluar dhe seanca e fundit stërvitore para nisjes për në Austri. Ajo të bëhet në zonën e plazhit.

- Skuadra Shpresa rreth orës 12:30’ do të niset për në Vjenë të Austrisë ku dhe do të zhvillojë me skuadrën vendase dhe ndeshjen e katërt të vlefshme për eleminatoret e Europianit 2011.

- Para nisjes për në Austri futbollistëve do tju ndahet dhe premjoja për fitoren e arritur ndaj skuadrës së Azerbajzhanit.

Klevis Bejkolli


busy
komente