HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ledio Pano: Formacioni akoma i pakonsoliduar
nga AlbaniaSoccer   E martë, 08 Shtator 2009 03:01   pdfShtypEmail

pano_ledio_1Skuadra e U-21 te Shqiperise ka mberritur sot pasdite ne Austri dhe ka zhvilluar nje seance stervitore ne nje nga ambjentet kryesore te Stadiumit lokal. “Ishte nje praktike e kenaqshme. Gjendja e skuadres ishte e pershtatshme per stervitjen e zhvilluar duke patur parasysh edhe udhetimin, por pjesa kryesore e lojtareve ndiheshin kenaqshem. Edhe pas stervitjes se sotme vazhdon ne dileme se cili do te jete lojtari qe do te aktivizohet ne krahun e majte te mbrojtjes duke patur parasysh mungesen e Veliut. Po ashtu do te evaluajme neser edhe gjendjen e Bicit i cili vazhdon te stabilizohet pas virusit qe kaloi. Me Vilen dhe Zeqirin qe na mungojne do te mundohemi qe te bejme edhe ca ndryshime ne mesfushe ne krahasim me formacionin qe luajti diten e Shtune ndaj Azerbajxhanit », u shpreh ne linje telefonike per Albaniasoccer.com, zv.trajneri i skuadres Ledio Pano.

Altin Ngjela


busy
komente