HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Skender Gega teston lojtaret qe luajne ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 25 Shkurt 2012 16:28   pdfShtypEmail

u-21_skuaderTrajneri i Kombetares Under 21 vjec te Shqiperise Skender Gega ka shpallur listen e grumbullimit te lojtareve te cilet luajne ne Shqiperi.

Brenda kuptimit te nje testi Gega kerkon te shohe nga afer gjendjen e lojtareve te tij te cilet sapo kane filluar fazen e dyte neper kampionatet kombetare te vendit tone.

Kjo eshte nje parapergatitje per grumbullime te tjera te cilat do te mbahen perpara ndeshjeve zrtare kualifikuese te cilat nisin me 6 qershor 2012.

Pervec futbollisteve qe luajne ne Shqiperi i pranishem do te jete edhe Gashi i cili vjen nga skuadra Okser e Frances.

Lojtaret e grumbulluar nga Skender Gega:

Emri Klubi

Xhino   Sejdo              Tirana

Ardit   Morina             Flamurtari

Gledi  Mici                  Kamza

Gentian Manuka         Kamza

Irdi Rrapaj                   Apollonia

Albi        Dosti                        Teuta

Bekim    Balaj             Tirana

Armir    Tafa               Vllaznia

Edon     Hasani           Vllaznia

Mariglen    Nela          Butrinti

Dorian      Kerciku      Skenderbeu

Eni   Imami                 Dinamo

Arbnor   Fejzullahu     Besa

Sindri    Guri               Vllaznia

Bruno    Dita               Dinamo

Elvis     Prenci             Besa

Alfred      Delliallisi    Teuta

Mario     Morina          Tirana

Antonio   Marku         Dinamo

Mateos   Toci              Elbasani

Enea      Sulkja            Peqin

Leotrim   Gashi           Auxerre

Stiv       Shaba             Vllaznia


busy
komente