HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21 / Shqiperia e vogel dy miqesore ne Austri
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 21 Maj 2012 17:06   pdfShtypEmail

u-21_skuaderSkuadra Kombetare e Under 21 eshte nisur sot per ne Austri per te zhvilluar brenda kater ditesh dy ndeshje miqesore.

Me daten 22 maj 2012 djemte e trajnerit Skender Gega do te luajne me moshataret nga Ukraina, ndersa 25 maj 2012 me perfaqesuesit e Maqedonise.

Te dyja keto takime miqesore do ti sherbejne stafit teknik per te pergatitur ekipin perpara dy ndeshjeve te veshtira zyrtare ne Rusi dhe Portugali.

Formacioni i mundshem i trajnerit Gega eshte:

Frasheri, Dita, Sallaj, Premci, Matoshi, Delia, Bajraktari, Gashi, Delliasi, Dosti dhe Balaj


busy
komente