HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Ekipi Shpresa vazhdon pergatijet ne Durres
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Maj 2012 17:31   pdfShtypEmail

u-21_skuaderEkipi kombetar U-21 vazhdon pergatitjet ne Kompleksin "Tropikal"  Durres nen drejtimin e trajnerit Skender Gega per ndeshjen e radhes kunder Portugalise.

Pas dy ndeshjeve miqesore te zhvilluara ne Austri Gega ka bere seleksionimin perfundimtar duke marre edhe nga ekipi Kombetar A sulmuesin Sadiku e mesfushorin Brahimaj.

Brenda 19-lojtareve te grumbulluar do te dale edhe formacioni i mundshem anti Portugali me te cilen do te luhet ne transferte me 04 qershor 2012.

Takimi i pare i zhvilluar ne Durres Shqiperi-Portugali pati perfunduar ne barazim 2-2.


busy
komente