HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Gega nis përgatitjet me skuadrën, lista të mërkurën
nga AlbaniaSoccer   E martë, 28 Maj 2013 20:31   pdfShtypEmail
u-21_skuaderTrajneri i përfaqësueses U-21 Skënder Gega, ka nisur prej disa ditësh grumbullimin me një pjesë të futbollistëve, kryesisht ata të kampionatit shqiptar, të cilët do t’i ketë në dispozicion për dy ndeshjet e para kualifikuese Europianit të viti 2015. Këtë të mërkurë tekniku 49-vjecar do të bëjë publike listën e plotë të lojtarëvë tek të cilët do të bazohet në dy ndeshjet e radhës, fillimisht me Hungarinë më 7 Qershor në Niko Dovana, ndërsa katër ditë më pas në transfertë me Bosnjë Hercegovinën. Në grupin 4 eliminator, ku është shortuar Shqipëria bëjnë pjesë edhe Spanja me Austrinë, që konsiderohen favorite për t’u kualifikuar në fazën play-off.

busy
komente