HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
U-21/ Shpresat e Geges mberrijne ne Madrid
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Shtator 2013 14:28   pdfShtypEmail

shpresatKombetarja e 21 vjecareve eshte nisur nga Shqiperia drejt Spanjes dhe pas dy oreve udhetim me avion ka mberritur ne Madrid. Lojtaret jane rehatuar ne hotelin ku do te qendrojne per dy dite. Shpresat e Geges do te ndeshen me Spanjen dhe ne kete duel nuk kane thuajse asnje lloj shansi pasi tek kundershtaret luajne lojtare te Real Madrid, Barcelona e Valencia. Kombetarja e Geges nuk ka fituar asnje ndeshje prej dy vitesh dhe trajneri mund te largohet sapo te perfundoje edicioni.


busy
komente