HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skender Gega: Treguam qe kemi vlera
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 14 Nentor 2013 20:41   pdfShtypEmail

skender-gegaNe perfundim te ndeshjes, trajneri i Shqiperise se 21-vjecareve Skender Gega u shpreh mjaft i kenaqur per sukseisn e mare dhe dhuraten qe i bene lojtaret e tij. “Skuadra ka treguar vlerat dhe potencialet e saj. Jo thjesht se arritem te fitojme por se luajtem mire dhe lojtaret interpretuan detyrat e dhena. Kishte perqendrim dhe kompaktesi, gje qe na ka munguar ne ndeshjet e shkuara. Shpresojme qe ne ndeshjen e rradhes te jemi serish po kaq dinjitoz edhe pse perballe do te kemi nje kundershtar te forte si Spanja”, ka deklaruar Gega pas ndeshjes se fituar ne Hungari.


busy
komente