HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ PES 14, Shaqiri perkrah Messit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 30 Korrik 2013 22:34   pdfShtypEmail

XHerdan SHAQIRIXherdan Shqiri eshte bere mik i afert me Lionel Messin. Kosovari ka shitur te drejten e imazhit te tij ne nje kompani te madhe. Behet fjale per lojen PES, shume e dashur per te rinjte dhe futbollistet qe e luajne shume ate gjate grumbullimeve. Kjo loje, ka perzgjedhur Messin dhe Shaqirin per te vendosur imazhin e tyre ne kopertinen e lojes per vitin 2014 e cila del ne muajin shtator ne qarkullim.


busy
komente