HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Hyka shenon ne fitoren e Luzernes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 18 Gusht 2013 23:27   pdfShtypEmail

jahmir hyka luzernJahmir Hyka ka shenuar njerin nga 11 golat e shenuar nga skuadra e Luzernes ne Kupen e Zvicres. Mesfushori po ben paraqitje mjaft te mira me skuadren e tij dhe te djelen ka gjetur edhe golin qe I mungonte pa llogaritur disa asis qe ka dhene gjate ndeshjes. Luzerna fitoi 11 me 0 ne transferte ndaj skuadres Murten dhe shqiptari shtatshkurter kishte kontributin special ne kete ndeshje.


busy
komente