HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Zbulohet lidhja e Januzaj me nje kengetare greke
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 15:34   pdfShtypEmail

Tulisa ContostavlosAdnan Januzaj zbulohet te kete nje lidhje dashurore. 18 vjecari nga Kosova me talentin e tij po i cmend te gjithe ne Britani. Se fundmi ai mesohet te kete nje lidhje me nje kengetare te shume njohur ne Angli. Behet fjale per kengetaren pop, greken Tulisa Contostavlos. Bukuroshja e hiteve te njohura zbulohet ti kete vjedhur zemren Januzaj dhe se ne ditet e fundit kane qendruar bashke ne shtepine e djaloshit kosovar. Tulisa eshte 7 vite me e madhe se Januzaj por kjo per talentin e Manchesterit nuk ka perbere aspak problem.


busy
komente