HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 20. Shkurt 2010 - 16:00 h

GramoziVllaznia
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Shkurt 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

   Eventet
  Gol
  • 50' : Armando SADIKU ( 1 )
  • 38' : Blazo RAJOVIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 38' : Olgert AMETLLI ( 1 )
  • 76' : Unkown Person ( 1 )
  • 16' : Liridon LECI ( 1 )
  • 75' : Ansi NIKA ( 1 )