HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Klodian SEMINA

Personal data

Picture of Klodian SEMINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian SEMINA
Birthday (Age):19. Janar 1989 (35)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--1-----
Sunday August 30LacivsGramozi100--11----
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi100--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Saturday October 31DinamovsGramozi100--11----
Saturday November 21VllazniavsGramozi100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 05GramozivsLaci100--------
Saturday December 12TiranavsGramozi100--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--------
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Sunday January 24GramozivsApolonia1001-------
Saturday January 30KastriotivsGramozi100--1-----
Friday February 05GramozivsDinamo100--------
Sunday February 14TeutavsGramozi100--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20TeutavsGramozi100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Sunday April 11GramozivsKastrioti100--------
Sunday April 25TiranavsGramozi010--------
Games total24101-42----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------1-----
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia66-21-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia651---4-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia11----1-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1111--1-42----
Career Total2423122-112----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMbrojtes