HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 23. Gusht 2009 - 19:00 h

GramoziShkumbini
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Gusht 2009
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Kridens META
 
Spektatore: 1.450

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MAINTAINER TEAM

    Zevendesimet

    Eventet
   Karton i verdhe
   • 18' : Genc HYSENI ( 1 )
   • 76' : Klodian SEMINA ( 1 )
   • 10' : Isidor SEKSERI ( 1 )
   • 80' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )