HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ibrahim BEJTE

Personal data

Picture of Ibrahim BEJTE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ibrahim BEJTE
Birthday (Age):15. Shtator 1989 (34)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Tuesday April 21BesavsShkumbini101------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100------
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100------
Sunday December 06BesavsShkumbini100------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia100------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo100------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--1---
Saturday February 06LacivsShkumbini100------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana100------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini100------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta100------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi100------
Sunday April 11LacivsShkumbini100------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana100------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti100------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100------
Games total3101--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja11--------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi----------
Kategoria 1 2014-15Beselidhja----------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1212---12---
Kategoria Superiore 2012-13Besa----------
Kategoria 1 2012-13Lushnja----------
Kategoria 1 2011-12Lushnja33----1---
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini88----1---
U-21 InternationalsShqiperia U-21----------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1616----1---
Career Total4040---15---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiPortier
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaPortier
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaPortier
Kategoria 1 2011-122011-12LushnjaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniPortier