HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 03. Tetor 2009 - 17:30 h

ShkumbiniTeuta
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 03 Tetor 2009
Match Time :17:30 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Sokol JARECI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
HEAD COACH

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 13' : Roland DERVISHI ( 1 )
   • 40' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
   • 45' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 )
   • 7' : Roland DERVISHI ( 1 | penalty )
   • 70' : Vilfor HYSA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 15' : Hekuran KORRESHI ( 1 )
   • 18' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
   • 9' : Shpetim IMERAJ ( 1 )