HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ilirjan CAUSHAJ

Personal data

Picture of Ilirjan CAUSHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ilirjan CAUSHAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini100--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--1-----
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta1001-------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--1-----
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--11----
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Saturday December 12ShkumbinivsApolonia1002-1-----
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo1001-------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari1002-------
Saturday February 06LacivsShkumbini101--------
Sunday February 14ShkumbinivsTirana010--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday March 20ApoloniavsShkumbini100--------
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta101--1-----
Friday April 02ShkumbinivsGramozi1001-1-----
Sunday April 11LacivsShkumbini100--1-----
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti1001-------
Games total27128-71----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana422---------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu64241-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Tomori99-23-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1514118-71----
Career Total34295712-131----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor