HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ilirjan CAUSHAJ

Personal data

Picture of Ilirjan CAUSHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ilirjan CAUSHAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10SkenderbeuvsTomori100--1-----
Saturday September 17PogradecivsTomori100--------
Sunday September 25TomorivsDinamo101--1-----
Saturday October 01ShkumbinivsTomori100--------
Friday October 14TomorivsLaci100--1-----
Sunday October 30TomorivsTeuta100--1-----
Sunday November 27FlamurtarivsTomori100--------
Monday December 05TomorivsVllaznia101--------
Saturday December 17BylisvsTomori100--------
Friday December 23TomorivsApolonia100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 25LacivsTomori100--------
Sunday April 01TomorivsKamza1002-------
Saturday April 07TeutavsTomori100--------
Saturday April 07TeutavsTomori010--------
Saturday April 14TomorivsKastrioti1001-------
Sunday April 22TiranavsTomori100--------
Wednesday April 25TomorivsFlamurtari100--------
Sunday April 29VllazniavsTomori101--------
Games total18133-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana422---------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu64241-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Tomori99-23-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1514118-71----
Career Total34295712-131----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor