HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Dhjetor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 30. Tetor 2011 - 15:00 h

TomoriTeuta
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Proletar PUTO, Aranit LULAJ, Emirjon SINO, Gazmend BIMI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 43' : Renato HYSHMERI ( 1 )
  • 86' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 25' : Ilirjan CAUSHAJ ( 1 )
  • 30' : Viktor GJYLA ( 1 )
  • 60' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 75' : Gersi ARBRI ( 1 )